Kübertiim linnalaagris 18-20.06

Noored vanuses 11-14 aastased!

Kui sulle meeldib internetis ringi käia, mänge mängida, sõpradega suhelda või kui sa alles mõtled selle peale, siis oled väga oodatud meie tiimi.

Kübertiimis tutvustame sulle kuidas internetis targalt käituda. Me tutvume sinu jaoks tuttavate keskkondadega (millest sa oled võibolla kuulnud või oled juba tutvunud) ja digitaalse jalajäljega mis sa sinna jätad. Saame teada kuidas hoida oma seadmeid (arvuti, telefon) turvalisena, mis on viirused ja milliseid salajasi teid nad võivad su seadmesse sattuda.

Lisaks räägime häkkimisest ja selle võimalustest ja ohtudes ning õpetame, kuidas ennast häkkerite eest kaitsta võimalikult hästi. Arutame koos eetilise häkkimise võimaluste üle.

Mis on häkkimine? See on nagu salaagendi töö internetis, kus sa lahendad erinevaid ülesandeid. Sa avastad uusi võimalusi ja lahendusi, kus leidlikkus ja loogiline mõtlemine on peamised abimehed.

Kui kübermaailm on sinu jaoks põnev koht, siis tule kindlasti meie tiimi, et teada saada kuidas seal käituda nagu detektiiv, kes oskab ennast ohtude eest kaitsta ja näeb võimalusi kuidas erinevaid situatsioone lahendada. Kolme laagripäeva jooksul saad lahendada põnevaid ülesandeid nii virtuaalses kui reaalses maailmas ning peale laagri lõppu tead palju paremini kuidas internet toimib.

Rühmas osalemine ei vaja IT alaseid süvateadmisi ning oodatud on kõik noored, kellele meeldib kübermaailmas igapäevaselt tegusteda.

Info registreerimise kohta!

http://www.linnalaager.ee/tanavakultuuri-linnalaager/tiimid/#1525258511584-82aa3fae-a39c

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.